Aktuálně 2022

Plzeňská Viktorka zve záchranáře 12. března na fotbal

 Ve víru skličujících udílostí posledních dnů obdrželi nejen plzeňští krajští zdravotničtí záchranáři pozvání od plzeňských Viktoriánů na fotbal. Celá tzv. první linie se sejde 12. března v Doosan Areně na zápase s Teplicemi.

 Po dlouhé době můžeme zase na fotbal všichni. Bez testů a bez Tečky. Doosan Arena může být od 1. března zase plná. A Viktoriáni se rozhodli symbolicky poděkovat všem, kteří si to za své nasazení během pandemie zaslouží – lékařům, zdravotníkům, záchranářům, hasičům, policistům, městským strážníkům, vojákům, učitelům, pracovníkům registrovaných sociálních služeb či řidičům městské hromadné dopravy. Prostě všem, kteří se během pandemie postavili v rámci Plzeňského kraje do první linie a svou dennodenní prací a úsilím pomohli těžké dny zvládnout. Jako poděkování je zvou 12. března na zápas s Teplicemi.
Viktoriáni jdou společně poděkovat!
 Je to symbolické. Poprvé po dlouhé době bude otevřený celý stadion. A fotbalisté FC Viktorie by si přáli, aby kromě věrných fanoušků sedačky obsadili lidé, kteří si to určitě zaslouží. V sobotu 12. března v ligovém zápase proti Teplicím (18:00) budouhrát právě pro nás!
 Pokud jste stáli během pandemie v první linii a pozvání se k vám z nějakého důvodu nedostalo, je možné se ještě ozvat na speciálně zřízenou emailovou adresu dekujeme@fcviktoria.cz (bude aktivní od pondělí 28. 2.) a domluvíte se na předání vstupenek.
 Pojďme všichni společně poděkovat a zatleskat těm, kteří si to zaslouží! My zase děkujeme Viktorii Plzeň za skvělé milé gesto!

Text: Vítězslav Sladký a TZ FC Viktoria Plzeň

Foto: FC Viktoria Plzeň 

prvnilinie