Aktuálně 2016

Zdravotničtí záchranáři zopakují veleúspěšné prohlídky

Registrace je UKONČENA.

Díky obrovskému zájmu veřejnosti, jsou opět všechny termíny již plně obsazeny. Registrace je UKONČENA.

Děkujeme za pochopení a s již registrovanými zájemci se těšíme na viděnou.Když krajští zdravotničtí záchranáři uspořádali v srpnu historicky první prohlídky svého hlavního sídla v Plzni na Klatovské třídě, netušili, jaký zájem veřejnosti vzbudí. Všechny termíny, včetně třech dodatečně přidaných, byly zabookovány během jediného dopoledne! Vedoucí útvaru ředitele a duchovní otec exkurzí Martin Brejcha se proto rozhodl celou akci zopakovat. Stane se tak 10. - 11. září 2016, kdy bude moct veřejnost nahlédnout pod pokličku záchranářů během celého víkendu!

Všichni účastníci prohlídek si opět prohlédnou výjezdové sanitní vozy krajských zdravotnických záchranářů včetně veškerého moderního vybavení, zhlédnou krátkou prezentaci i videa z krizových situací z ostrého provozu a nahlédnou na zdravotnické operační středisko, kde končí veškeré tísňové hovory na linku 155 z celého Plzeňského kraje. Třešničkou na dortu pak bude prohlídka nejnovějších vozidel pro případ velkých nehod, přírodních katastrof a dalších událostí s hromadným postižením osob, které záchranáři získali teprve před půl rokem. Malé i dospělé návštěvníky čeká také soutěž o propagační předměty ZZS Pk. K dispozici budou i atrakce pro zábavu těch nejmenších.

Registrace na prohlídky bude spuštěna ve středu 31. srpna na telefonním čísle 724 755 927. Šanci tak mají všichni, které jsme museli minule z kapacitních důvodů odmítnout.
Kontaktní osobou je pan Martin Brejcha, vedoucí útvaru ředitele, tel. 724 755 927, email. martin.brejcha@zzspk.cz

P1200852 P1070375

Text a foto: Vítězslav Sladký