24. dubna ve 13 hodin proběhla v sídle krajských zdravotnických záchranářů na Klatovské třídě v Plzni malá slavnost. Záchranáři přijali finanční dar od pana Martina Kotýka, který nejenže výrazně přispěl k záchraně života mladého člověka při dopravní nehodě, ale svou velkorysost projevil zcela nevídaně hned třikrát! Jak se vše seběhlo?

Celý článek

 V sobotu 15. dubna 2017 se pod záštitou senátora Jana Látky konal již třetí ročník extrémního závodu jednotlivců - Poběžovický železný hasič 2017. Na start velmi náročného klání se postavilo celkem 31 závodníků. Ti byli rozděleni do dvou věkových kategorií - do 30 a nad 30 let.

Celý článek

Za profesionální práci poděkoval hejtman Plzeňského kraje Josef Bernard ve středu 12. dubna 2017 na krajském úřadě vybraným zdravotním sestrám a nelékařským pracovníkům nemocnic, které zřizuje Plzeňský kraj. Ocenění v podobě pamětní medaile, děkovného listu a drobného daru si převzalo celkem 21 zaměstnanců krajských zařízení. Mezi nimi je i čtveřice zaměstnanců Zdravotnické záchranné služby.

Celý článek

Hejtman Plzeňského kraje Josef Bernard ve středu 5. dubna ocenil dva lékaře Zdravotnické záchranné služby za jejich příkladnou práci. Jedná se MUDr. Milana Procházku a MUDr. Lenku Kašovou.

Celý článek

Záchranáři mají obavu, že kvůli byrokracii úředníků Všeobecné zdravotní pojišťovny ČR (VZP) může dojít k ohrožení životů a zdraví pacientů. VZP podle nich hledá úspory na zcela nesprávném místě.

Celý článek

Napište nám