Poděkování

Poděkování

17.1.2017

6.11.2016

Dobrý den, ve středu 6.11.2016 měli možnost žáci 1.A a 1.B ZŠ Mánesova Stříbro se zúčastnit projektu První pomoc pro prvňáčky. Dětem se projekt velice líbil, byly aktivně zapojeny do všech činností a určitě odcházely domů s mnoha důležitými informacemi. Rádi bychom touto formou poděkovali paní Hradské za výborně odvedenou práci s prvňáčky. Pavlína Benediktová (tř.uč.1.B) Eva Florusová (tř.uč.1.A)

22.1.2017

Chtěly bychom touto cestou poděkovat za velmi pěkný projekt "První pomoc pro prvňáčky". Realizace proběhla ve dnech 11. a 20.1. 2017 pod vedením paní Sylvy Fišerové. Celý seminář měla dobře promyšlený , svým projevem a názornými pomůckami upoutala pozornost všech žáků. Děti byly nadšené a ochotně spolupracovaly. Ještě jednou moc děkujeme. Třídní učitelky prvních ročníků na ZŠ Gagarinova, Stříbro ( J. Svobodová, Z. Velichová, J. Koutová).

16.1.2017

Dobrý den, v pondělí 16.1.2017 jsme se při První pomoci pro prvňáčky seznámili s paní Barborou Hradskou a jejím pomocníkem medvídkem Béďou. Díky její nenásilné a hravé formě si děti odnesly mnoho nových poznatků o záchraně lidského života. Dnes by se nikdo z dětí nebál zavolat na linku 155, protože po přehrání záznamu už ví, co po nich budou zdravotníci chtít. Každý si také vyzkoušel masáž srdce. Zjistily, že i když jsou zatím malé, dokáží být užiteční při nehodě nebo úrazu. Po ukončení děti odcházely nadšené. Je velká škoda, že tento projekt byl určen pouze pro žáky prvních tříd. Byl velmi hezky zpracován a díky přítomnosti zdravotníka pro děti i zajímavější. Ještě jednou bych chtěla poděkovat paní Barboře Hradské za její ochotu a citlivý přístup k dětem. Iveta Vávrová a žáci 1. třídy ZŠ Kladruby