Bio Hazard team

Kompletní ochranné vybavení proti VVN

Ochranný oblek- overal s kapucí a nohavičkami

Vysoce odolný, protichemický oblek kategorie III, typu 3, 4 a 5 s kapucí. Overal zajišťuje uživatelům vysoký stupeň ochrany a komfortu při nošení. Vyrobený z třívrstvého kompozitního materiálu s polypropylenovým jádrem- vysoká odolnost při zachování nízké hmotnosti. Barva obleku je dobře viditelná i za snížených viditelnostních podmínek. Oblek je antistatický, odolný proti kyselinám, bakteriím, virům, krevním patogenům a infekčním agens. Švy svařeny ultrazvukem. Dvojité zapínání kvůli maximální ochraně. Rukávy umožňující spojení s rukavicemi těsnícími kroužky. Nohavice s integrovanými nohavičkami zajišťující maximální ochranu a komfort při nošení a dekontaminaci.

Kategorie III typ 3, 4, 4

ČSN EN 1073 Ochranné oděvy proti radioaktivní kontaminaci
ČSN EN 1149-1 Ochranné oděvy- elektrostatické vlastnosti
ČSN EN 14126 Všeobecné požadavky na ochranné oděvy proti infekčním agens

Overal z netkané textilie s kapucí – pouze pro cvičné účely

Jednorázový overal s kapucí, který lze využívat k cvičným účelům. Vyroben z netkaného polypropylénu bílé barvy. Tento overal neplní ochrannou funkci!

Nitrilové ochranné rukavice chemicky odolné

Silné nitrilové rukavice zelené barvy. Síla rukavic je 0,4mm, délka 320mm. Rukavice mají na prstech reliéf pro lepší úchop. Rukavice jsou vhodné pro spojení těsnícími kroužky.

ČSN EN 388 (4002) Ochranné rukavice proti mechanickým rizikům
ČSN EN 374-3 (AJK) Ochranné rukavice proti chemikáliím a mikroorganismům
ČSN EN 374-2 Stanovení odolnosti proti pronikání (penetraci) mikroorganismů

Těsnící kroužky pro spojení rukavice – ochranný oděv

Plastový spojovací kroužek s dvěma utěsňovacími gumičkami. Kompatibilní s rukavicemi a ochranným oblekem.

Holinky chemicky extra odolné

Pracovní chemicky extra odolné vysoké holinky vyrobené z pěněného polyuretanu (PUR) bílé barvy s antibakteriální podšívkou. Podešev polyuretan modré barvy s vysokými protiskluznými vlastnostmi a izolující proti chladu. Holinky jsou odolné vůči mrazu až -20°C (nebezpečí prasknutí), ropným produktům a kyselinám.

ČSN EN ISO 20347 O4 CI Pracovní obuv pryžová

Celoobličejová maska – kombinace s filtračně-ventilační jednotkou

Celoobličejová maska s vloženou polomaskou vyrobená ze silikonu spojitelná hadicí (závit Rd40x 1/7") s filtračně ventilační jednotkou. Maska je vybavena 3 vdechovacími a 2 vydechovacími ventily pro maximální dýchací komfort. Vyměnitelný široký panoramatický zorník z polykarbonátu odolný proti poškrábání. Upínací 5- ti bodový systém elastických popruhů. Snadno dekontaminovatelná. Hmotnost celoobličejové masky 500g.

ČSN EN 136 Ochranné prostředky dýchacích orgánů

Třífiltrová filtračně-ventilační jednotka

Filtračně ventilační jednotka zaručující vysokou úroveň ochrany dýchání proti plynným škodlivinám, částicím a jejich kombinacím. Jednotka splňuje nároky na vysokou mechanickou a chemickou odolnost (možnost dekontaminace), je prachotěsná a vodotěsná (IP65). Kompatibilní s filtry se závitem Rd40*1/7". Možnost nastavení konstantního průtoku vzduchu. Jednotka je dále vybavena barevným displejem, který zobrazuje všechny důležité provozní informace a v případě poruchy/ závady upozorní uživatele optickým a akustickým signálem. Rozměry jednotky 320x200x150 mm, váha 1 420 g. K jednotce je možné připojit zádový dekontaminovatelný postroj pro snazší nošení. Jednotka je certifikována s celoobličejovou maskou jako komplet.

ČSN EN 12942/A2 TM3 Ochranné prostředky dýchacích orgánů

Zádový postroj pro filtračně-ventilační jednotku

Pohodlný zádový postroj plně kompatibilní s filtračně- ventilační jednotkou pro její snazší a komfortnější nošení. Postroj musí být dekontaminovatelný.

Lehká flexi hadice (Rd40x1,7")

Lehká flexi hadice pro spojení filtračně- ventilační jednotky a celoobličejové masky.

Kanystrový kombinovaný filtr ABEK2P3 (3ks pro jednotku)

Filtr chránící uživatele před organickými plyny a výpary s bodem varu vyšším než 65°C, anorganickým plynům a výparům, kyselým plynům a výparům, amoniaku a organickým aminům, prachu, netoxickým i toxickým dýmům, kapalným i pevným aerosolům, bakteriím a virům.

Napište nám