Aktuálně 2022

Primářka ZZS PK Jana Kruba Vidunová převzala ocenění v Ostravě

Na Dostálových dnech v Ostravě převzala primářka MUDr. Jana Kruba Vidunová, MBA, LL.M. ocenění za významný přínos v oblasti přednemocniční neodkladné péče u Zdravotnické záchranné služby Plzeňského kraje.

 Lékařskou fakultu dostudovala Jana Vidunová v roce 1996 a specializovanou způsobilost v oboru urgentní medicíny získala přesně o deset let později. V roce 2015 byla jmenována nejprve vedoucí lékařkou oblasti Plzeň – město a o pár měsíců později primářkou celé ZZS PK. Ve stejném roce začala působit na pozici náměstka pro krizové řízení a vzdělávání. S ostatními spolupracovníky dokázala významně povznést odbornou úroveň vzdělávacího a výcvikového střediska a implementovat do naší organizace všechny potřebné prvky krizové legislativy.

Mezi svými spolupracovníky je respektována pro své znalosti a dovednosti. Loňský rok byl ovšem významným milníkem i v jejím osobním životě. Oslavila kulaté životní jubileum a trochu nečekaně, leč dobrovolně se vdala. Od té chvíle je nositelkou jednoznačně nejdelšího osobního razítka u ZZS PK.

Srdečně gratulujeme! 

Text: Kolektiv ZZS PK  a Vítězslav Sladký

Foto: Ivana Krsová 

Vidu 1  Vidu 2  Vidu 3